Край
Pardubický kraj
Pardubický kraj, край у Чехії, має на ринку 4 474 оголошення, з них 730 в оренду і 3 702 на продаж. Медіанна орендна плата за 2-кімнатну квартиру тут — 17 631 Kč на місяць з усіма платежами. Медіанна ціна квартир на продаж — 76 111 Kč/м².
- Активні оголошення4 474На Sreality та Bezrealitky
- 2-кімнатна квартира в оренду17 631 KčМедіана на місяць з усіма платежами
- Квартири на продаж76 111 Kč/м²Медіана, 546 квартир
- Оцінка громадського транспорту0 / 100Обмежено: медіана 236 об’єктів
- Оцінка інфраструктури39 / 100Медіана 3 222 об’єктів
- Площа4 520 км²
Оголошення
Оренда та продаж у Pardubický kraj
Усі активні оголошення, які ми розміщуємо в межах району. Фільтруйте їх, сортуйте таблицю й відкривайте будь-яке для швидкого перегляду. Карта враховує ті самі фільтри.
Ринок
Оренда та ціни в Pardubický kraj
Усі види пропозицій тут поруч. Виберіть один, щоб роздивитися ближче.
| Категорія | Активні | За м² | Медіанна ціна | На ринку | порівняно з ширшим районом |
|---|---|---|---|---|---|
| В оренду | |||||
| 72 | 339 Kč/м² | 12 900 Kč /міс. | 16 днів | — | |
| 145 | 260 Kč/м² | 17 631 Kč /міс. | 19 днів | — | |
| 71 | 240 Kč/м² | 20 000 Kč /міс. | 19 днів | — | |
| 9 | 193 Kč/м² | 20 000 Kč /міс. | 28 днів | — | |
| 18 | 215 Kč/м² | 30 000 Kč /міс. | 12 днів | — | |
| 10 | 10 Kč/м² | 10 000 Kč /міс. | 327 днів | — | |
| 324 | 143 Kč/м² | 15 000 Kč /міс. | 167 днів | — | |
| На продаж | |||||
| 73 | 101 827 Kč/м² | 3 790 000 Kč | 41 день | — | |
| 171 | 78 816 Kč/м² | 4 449 000 Kč | 60 днів | — | |
| 239 | 69 436 Kč/м² | 5 100 000 Kč | 54 дні | — | |
| 51 | 75 775 Kč/м² | 6 911 796 Kč | 74 дні | — | |
| 1 081 | 39 900 Kč/м² | 5 300 000 Kč | 93 дні | — | |
| 1 437 | 257 Kč/м² | 710 430 Kč | 171 день | — | |
| 196 | 22 590 Kč/м² | 12 500 000 Kč | 144 дні | — | |
Дохідність оренди
Яку дохідність дає квартира у Pardubický kraj?
Річна медіанна запитувана орендна плата за м², поділена на медіанну запитувану ціну за м², за плануванням, за останніми даними. Це запитувана орендна плата й запитувані ціни, а не те, за скільки квартири фактично здали чи продали.
Дані за 24 жовт. 2026, оновлюються щоночі.
| Планування | Валова дохідність | Зміна за 12 місяців | Оренда за м² | Ціна за м² | Оголошення | Медіана оголошень | Днів на ринку | Нижче справедливої ціни |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Усі планування297 в оренду · 534 на продаж | 4,0% | — | 255 Kč/м² | 77 473 Kč/м² | 297 в оренду · 534 на продаж | 3,8% | 56 днів | 41% |
| 1-кімнатні72 в оренду · 73 на продаж | 4,0% | — | 339 Kč/м² | 101 827 Kč/м² | 72 в оренду · 73 на продаж | 3,9% | 41 день | 48% |
| 2-кімнатні145 в оренду · 171 на продаж | 4,0% | — | 260 Kč/м² | 78 816 Kč/м² | 145 в оренду · 171 на продаж | 3,8% | 60 днів | 41% |
| 3-кімнатні71 в оренду · 239 на продаж | 4,1% | — | 240 Kč/м² | 69 436 Kč/м² | 71 в оренду · 239 на продаж | 3,8% | 54 дні | 37% |
| 4+ кімнати9 в оренду · 51 на продаж | Замало оголошень | — | — | — | 9 в оренду · 51 на продаж | 3,6% | — | 55% |
Історія починається з 12 жовт. 2026; помісячна динаміка з’явиться тут, щойно буде записано другий місяць.
Запитувані ціни та орендна плата зі Sreality та Bezrealitky. Орієнтовні дані, не є інвестиційною порадою.
2-кімнатні квартири в оренду у Pardubický kraj
Останні дані за 24 жовт. 2026, оновлюються щоночі.
Медіанна оренда за м²
260 Kč/м²
Середня половина 224–306 Kč/м²
Медіана загальних щомісячних витрат
17 631 Kč
Орендна плата плюс вказані платежі
Активні оголошення
145
Медіанний час на ринку
19 днів
Від першої публікації в джерелі
Нові оголошення
2
Знято з публікації
5
Зниження ціни
0
0% оголошень
Нові, зняті з публікації та подешевшені оголошення за 24 жовт. 2026
Щоденні тренди
Оренда за м²
Щоденна медіана; смуга — середня половина оголошень (p25–p75).
Разом на місяць
Щоденна медіана орендної плати з вказаними платежами.
Пропозиція
Активні оголошення на кінець кожного дня.
Темп
Медіанна кількість днів на ринку і частка оголошень, що щодня знижують ціну.
Зараз
Що відбувається в Pardubický kraj
2-кімнатні квартири в оренду: нове на ринку, зниження цін і вигідні пропозиції — наживо зі Sreality та Bezrealitky.
Плануйте переїзд
Плануйте переїзд у Pardubický kraj
Кожен інструмент відкривається з показниками для 2-кімнатних квартир у Pardubický kraj. Після відкриття можна змінити будь-що.
- Витрати на заселенняСкільки грошей мені потрібно, щоб заселитися в орендовану квартиру, і чи законна застава?Відкривається зі значенням 14 300 Kč на місяць без комунальних платежів: медіанна запитувана орендна плата тут, для площі 55 м²Відкрити
- Перевірка підвищення орендної платиЧи може мій орендодавець настільки підвищити орендну плату і що буде, якщо я відмовлюся?Порівнює підвищення із запитуваною орендною платою за 2-кімнатні квартири тутВідкрити
- Порівняння двох районівЯкий із двох районів дешевший, тихіший, зеленіший чи має краще сполучення?Відкривається з Pardubický kraj з одного боку: виберіть район, який поставити поручВідкрити
- Орендувати чи купитиЧи буде купівля вигіднішою за оренду і з якого року?Відкривається зі значеннями 4 330 000 Kč для купівлі або 14 300 Kč на місяць для оренди: медіани тут, для площі 55 м²Відкрити
- Іпотечний калькуляторСкільки я можу позичити, скільки це коштуватиме щомісяця і які квартири за це можна купити?Відкривається зі значенням 4 330 000 Kč: медіанна запитувана ціна тут, для площі 55 м²Відкрити
Посібники
Перед переїздом у Pardubický kraj
ІноземцямОренда квартири в Чехії для іноземців
Що потрібно новоприбулому, щоб орендувати квартиру в Чехії: який договір підійде для візи чи дозволу на проживання, коли повідомити адресу і скільки може взяти агентство.
18 жовтня 2026 · 8 хв читання
РинокЧи справедлива запитувана ціна? Як перевірити ціну квартири
Як зрозуміти, чи справедлива запитувана ціна або орендна плата квартири. Порівняйте її зі схожими оселями поблизу, прочитайте історію ціни й перевірте будь-яку адресу в Чехії.
17 жовтня 2026 · 4 хв читання
ІноземцямКупівля квартири в Чехії крок за кроком
Від першого перегляду до вашого імені в кадастрі. Перевірки, бронювання, договір, ескроу і кадастр, а також що робити, коли квартира вже ваша.
18 жовтня 2026 · 7 хв читання
Транспорт
Транспорт у Pardubický kraj
4 залізничні лінії і 5 автобусних ліній зупиняються в Pardubický kraj, у ранкову годину пік — 16 відправлень на годину.
Оцінка громадського транспорту
0 / 100
Обмежено. Медіана 236 об’єктів тут; у половини оцінка 0–16.
Зупинки
28
10 залізничних · 18 автобусних
Відправлення в годину пік
16
За годину в ранкову годину пік, усі зупинки й лінії
Лінії
9
Денні лінії
1% території Pardubický kraj — у межах 500 м від зупинки
0% — у межах 800 м від станції метро чи залізничної зупинки
Відстань по прямій, виміряна в 2 991 точці, розподілених по всьому району.
Скільки часу в дорозі
Від дверей до дверей у будній день о 8:00 від зупинки Přelouč, найжвавішої в районі: найшвидша поїздка з відправленням протягом години за розкладами PID. Хвилини для кожного відрізка; переходи між платформами враховано.
Куди можна дістатися?
Час у дорозі громадським транспортом розраховується для Праги та Середньочеського краю. Pardubický kraj лежить поза цією зоною.
Найжвавіші зупинки
Přelouč
2 відправлення на годину в пік- R18кожні 2 год
- R19кожні 2 год
- S10кожні 75 хв–2 год
Завантаження відправлень…
Chvaletice
1 відправлення на годину в пік- S10кожні 1 год–75 хв
Завантаження відправлень…
Kojice
1 відправлення на годину в пік- S10кожні 1 год–75 хв
Завантаження відправлень…
Lhota pod Přeloučí
1 відправлення на годину в пік- S10кожні 1 год–75 хв
Завантаження відправлень…
Řečany nad Labem
1 відправлення на годину в пік- S10кожні 1 год–75 хв
Завантаження відправлень…
Лінії
- Поїзди · 4
- R18R19S10S27
- Автобуси · 5
- 534535710780783
Частота руху — для типового буднього дня (27 жовт. 2026). Timetables: PID (ROPID), CC BY 4.0, processed by Bytky.
Інфраструктура
Життя в Pardubický kraj
Магазини, школи, лікарі та парки в Pardubický kraj і наскільки вони близько до житла, яке тут пропонують.
Медіанна оцінка інфраструктури
39 / 100
Трохи інфраструктури поруч
Медіана 3 222 об’єктів, виставлених тут; у половини оцінка від 7 до 81.
Оцінка кожного об’єкта враховує, наскільки близько найближчі магазин, лікар, парк, школа й дитячий садок і скільки місць є в межах 1 км.
Житло з усім потрібним у пішій доступності
51% мають продуктовий магазин у межах 500 м
45% мають дитячий садок у межах 500 м
47% мають школу у межах 500 м
48% мають лікаря чи аптеку у межах 500 м
42% мають парк у межах 500 м
Серед 3 222 об’єктів в Pardubický kraj з розташуванням до вулиці. Відстань по прямій; 500 м — це приблизно 6 хвилин пішки.
Що тут є
Місця в межах району (4 520 км²), на км² порівняно з Чехією загалом.
Продукти
622
0,14 на км²
Нижче за середнє по країні
Їжа та напої
1 128
0,25 на км²
Нижче за середнє по країні
Школи
477
0,11 на км²
Приблизно як у середньому по країні
Дитячі садки
380
0,08 на км²
Приблизно як у середньому по країні
Здоров’я
802
0,18 на км²
Приблизно як у середньому по країні
Парки
284
0,06 на км²
Нижче за середнє по країні
Дитячі майданчики
914
0,2 на км²
Приблизно як у середньому по країні
Спорт
213
0,05 на км²
Нижче за середнє по країні
Послуги
417
0,09 на км²
Приблизно як у середньому по країні
За назвою
До 8 у кожній категорії: спершу найбільші школи, дитячі садки й парки, лікарні перед кабінетами лікарів, супермаркети перед магазинами біля дому.
Globus
Супермаркет · 2 у Pardubický kraj
Albert
Супермаркет · 12 у Pardubický kraj
Tesco
Супермаркет · 8 у Pardubický kraj
Kaufland
Супермаркет · 7 у Pardubický kraj
Lidl
Супермаркет · 17 у Pardubický kraj
Billa
Супермаркет · 12 у Pardubický kraj
PENNY
Супермаркет · 19 у Pardubický kraj
Qanto
Супермаркет · 9 у Pardubický kraj
Усього 622 у Pardubický kraj; на карті показано всі.
Дані: © OpenStreetMap contributors · Rejstřík škol © MŠMT · NRPZS © ÚZIS ČR (CC BY 4.0). Місця з двох джерел ураховано один раз.
Зареєстровані злочини
Зареєстровані злочини у Pardubický kraj
Насильство, крадіжки зі зломом і крадіжки, які поліція зареєструвала тут з 1 жовтня 2025 по 30 вересня 2026.
Зареєстровані випадки
1 737
На 1 000 мешканців
3,4
Нижче, ніж у середньому по Чехії: 6,5
Мешканців: 510 037 за переписом 2021 року.
| Вид | Випадки |
|---|---|
| Насильницькі злочини | 453 |
| Крадіжки зі зломом у житло | 84 |
| Інші крадіжки зі зломом | 271 |
| Крадіжки транспорту та з транспорту | 123 |
| Кишенькові крадіжки | 86 |
| Інші крадіжки | 720 |
Не враховано: правопорушення та дорожньо-транспортні пригоди, шахрайство (його здебільшого реєструють там, де про нього повідомили), інші майнові й економічні злочини, наркотики, підпали та екстремізм.
Випадки, які поліція зареєструвала за останні 12 місяців, ураховані там, де їх зареєстровано. Людні центри, вокзали й торгові центри мають більше випадків незалежно від того, хто там живе. Щоб захистити причетних людей, поліція переносить кожен випадок у центр невеликої ділянки.
Zdroj: Policie České republiky (CC BY 4.0), zpracoval Bytky · Zdroj: ČSÚ, Sčítání 2021 (CC BY 4.0), zpracoval Bytky
5 сусідніх районів
Навколо Pardubický kraj
2-кімнатні квартири в оренду у кожному краї, що межує з Pardubický kraj або лежить у межах 1 км, від найдешевших за м², де є щонайменше три пропозиції.
| Район | Де | Активні | Оренда за м² | Разом на місяць | порівняно з цим |
|---|---|---|---|---|---|
| Kraj Vysočinaпівденний захід | південний захід | 118 | 242 Kč/м² | 16 296 Kč | −6,9% |
| Pardubický kraj (тут) | 145 | 260 Kč/м² | 17 631 Kč | ||
| Olomoucký krajсхід | схід | 275 | 271 Kč/м² | 16 500 Kč | +4,2% |
| Královéhradecký krajпівнічний захід | північний захід | 160 | 290 Kč/м² | 18 000 Kč | +11,5% |
| Středočeský krajзахід | захід | 462 | 336 Kč/м² | 20 000 Kč | +29,2% |
| Jihomoravský krajпівденний схід | південний схід | 416 | 365 Kč/м² | 22 000 Kč | +40,4% |
4 райони
У межах Pardubický kraj
2-кімнатні квартири в оренду, останній день, у кожному окрузі, де є щонайменше три оголошення.
| Район | Активні | Оренда за м² | Разом на місяць | Час на ринку |
|---|---|---|---|---|
| Chrudim | 14 | 237 Kč/м² | 15 643 Kč | 12 днів |
| Pardubice | 77 | 293 Kč/м² | 19 000 Kč | 18 днів |
| Svitavy | 21 | 228 Kč/м² | 15 000 Kč | 32 дні |
| Ústí nad Orlicí | 33 | 238 Kč/м² | 14 500 Kč | 23 дні |