Ділянка на продаж, 1 050 м²
Straškov-Vodochody – Vodochody
2 990 000 Kč
- Площа
- 1 050 м²
- Ціна за м²
- 2 848 Kč/м²
Запитувана ціна
2 990 000 Kč
≈ 122 868 €2 848 Kč/м²
- Запитувана ціна
- 2 990 000 Kč
- Ціна за м²
- 2 848 Kč
- Комісія
- Не вказано
Суми в євро розраховано за курсом ČNB на 23 жовт. 2026 (1 € = 24,335 Kč).
На ринку
1 140 днів
Зміни ціни
0
Перегляди
22 175
Вперше помічено в Bytky
12 жовт. 2026
Перевірка ціни
Порівняно з районом
Ціна за м²: ділянки на продаж, район Litoměřice (438 оголошень, 24 жовт. 2026).
92% схожих оголошень у районі Litoměřice мають нижчу запитувану ціну за м², ніж це.
Орендна плата й ціни в районі LitoměřiceІсторія
Динаміка ціни та статусу
Ціна не змінювалася з 12 жовт. 2026, коли оголошення вперше з’явилося в Bytky. До того запитувана ціна на Sreality становила 3 300 000 Kč (відтоді −9,4%).
- Активнез 12 жовт. 2026
Усі зафіксовані зміни
Bytky зберігає нову версію щоразу, коли змінюється ціна, комунальні платежі, статус або саме оголошення.
- Площаоновлено площі
- Подробиціоновлено опис, фото або подробиці
Той самий об’єкт в інших оголошеннях
Інших оголошень цього об’єкта на Sreality чи Bezrealitky не знайдено. Bytky зіставляє оголошення за розташуванням, площею, плануванням і фото.
Інтерес до оголошення
Лічильники, опубліковані на Sreality.
Перегляди
22 175
Звернення
—
Звернення на перегляд
—
Розташування
Розташування
Карта розташування оголошення: Straškov-Vodochody – Vodochody
Straškov-Vodochody – Vodochody
Джерело розташування: власна мітка оголошення на карті.
Транспортна доступність
Оцінка громадського транспорту15/ 100Обмежено
0 відправлень на годину в радіусі 500 м у час пік.
- Відправлення в радіусі 500 м45%
- Пішки до метро чи частих поїздів25%
- Пішки до найближчої зупинки15%
- Лінії в радіусі 800 м15%
- Поїзди
- T4U21U22
- Автобуси
- 413596
Найближчі зупинки
Straškov-Vodochody,škola
7 хв · 440 м- 413кожні 195 хв
Завантаження відправлень…
Straškov-Vodochody
10 хв · 590 м- 413кожні 45–75 хв
Завантаження відправлень…
Straškov-Vodochody,žel.st.
10 хв · 620 м- 596кожні 195 хв
Завантаження відправлень…
Straškov
11 хв · 690 м- T4рідко
- U21кожні 1 год–75 хв
- U22кожні 195 хв
Завантаження відправлень…
Час пішки — це оцінка (відстань по прямій × 1,3). Частота руху — для типового буднього дня (27 жовт. 2026). Розклади: PID (ROPID), CC BY 4.0, оброблено Bytky.
Поруч
Магазини, школи, лікарі та парки поблизу.
34 / 100 — оцінка інфраструктури
Трохи інфраструктури поруч
- Продукти400 мSmíšené zboží · Магазин біля дому · 1 в радіусі 500 м · 2 в радіусі 1 км
- Їжа та напої1,9 кмU Roháčků · Паб
- Школи480 мZákladní škola Straškov-Vodochody, okres Litoměřice · Початкова школа · 1 в радіусі 500 м · 1 в радіусі 1 км
- Дитячі садки550 мMateřská škola Straškov-Vodochody, okres Litoměřice · Дитячий садок · 1 в радіусі 1 км
- Здоров’я460 мSARADENT s.r.o. · Стоматолог · 2 в радіусі 500 м · 2 в радіусі 1 км
- ПаркиНемає в радіусі 3 км
- Дитячі майданчики560 мДитячий майданчик · 1 в радіусі 1 км
- СпортНемає в радіусі 3 км
- Послуги610 мStraškov-Vodochody · Пошта · 1 в радіусі 1 км
Відстані по прямій. Дані: Rejstřík škol © MŠMT · NRPZS © ÚZIS ČR (CC BY 4.0) · © OpenStreetMap contributors.
Куди можна дістатися?
Час у дорозі громадським транспортом розраховується для Праги та Середньочеського краю. Це оголошення поза цією зоною.
Подробиці
Оголошення розмістив

Ріелтор

Компанія
- IČO
- 61537411
- Вебсайт
- agenturarepre.cz
- У Bytky
- 15 активних оголошень
Характеристики
- Ділянка
- 1 050 м²
- Готовність до заселення
- Уже зараз
- Автор оголошення
- Агентство · AGENTURA REPRE - reality
- Опубліковано на джерелі
- 12 вер. 2023
- Востаннє помічено в Bytky
- 26 жовт. 2026



